Html code here! Replace this with any non empty text and that’s it.
TEEMANA: Helsingin keskustan hotellit
Helsingin hotellit saivat jälleen joukkoonsa modernin ja persoonallisen vaihtoehdon. Kestävän kehityksen ideologiaa noudattava Scandic Hotels on uudistanut "keski-ikäistyneen" 40-vuotiaan Scandic Park -hotellin kierrättämällä.
Hotel Arthurissa on kolme kaunista, pientä suomalaista tilaussaunaa hotelliasiakkaita varten. Poikkeuksellista hotellissa on, että ne ovat varattavissa edullisesti yksityiseen saunomiseen.
Hiljattain uudistuneen Hotelli Seurahuoneen, Brasserie Le Havren menu on Henri’x-ravintolasta ja La Petite Maison’sta tunnetun Henrik Poulsenin sekä keittiöpäällikkö Jarmo Pihkalan käsialaa.
Makumaailmassa ranskalaisuus näkyy...
Kansainvälisen TripAdvisor-matkailusivuston suosituksissa Helsingin kärki-tason hotelleja edustava Haven on noteerattu jälleen myös muualla maailmassa. Jättikokoisen nettimatkatoimisto Expedian Insider’s Select -listalle valikoitui vain yksi pohjoismainen hotelli.
Hotel Fabian on asiakaspalautteen perusteella Suomen parhain hotelli. Valinta perustuu maailmanlaajuisen TripAdvisor® -matkailusivuston keräämiin arvioihin.
Matkamessujen aikaan kannattaa varata hotellihuoneita edullisesti sekä keväälle että kesälle.




![Brasserie Le Havre henkii kepeää ranskalaisuutta [RAVINTOLA SULJETTU PYSYVÄSTI] Ranskalainen ravintola Helsingissä - Le Havre](https://kohokohdat.fi/helsinki/wp-content/uploads/sites/3/2014/11/ravintola-seurahuone-534x426.jpg)

















