KEIKAT TAMPERE ENSI VIIKOLLA

KEIKAT TULOSSA

banneri-dabbal

banneri-ihku-baari-tampere

banneri-ttt-klubi2016

maanantai 28.2.


ma 25.2.19:00 Uusia Juttuja -stand up klubiTeerenpeli Tampere
Ma 25.2. 19:00 The Casualties (USA)Klubi Tampere
MA 25.2. 20:00 AFROLATIN NIGHT Bar K
0
Ma 25.2.20:00 Pianoviihdettä Paapan Kapakka

tiistai 26.2.


ti 26.2. 18:00 john mayall Pakkahuone
Ti 26.2. 20:00 TamJazz ry:n perinnejamit Telakka
Ti 26.2.21:00 Miles Behind Paapan Kapakka
Ti 26.2. 21:00 Avatar (SWE)Klubi Tampere

keskiviikko 27.2.


ke 27.2.19:00 Gumbo Club: Roamin’ Street BandDeli 1909 & Wine Bar
ke 27.2.19:00 Vihtorin Liveklubi: Matti / Karstein Volle & The TelomeresVihtorin veranta
Ke 27.2.21:00 Wiley Cousins trio Paapan Kapakka
ke 27.2.22:00 The Vale Amadeus Music & Bar
0
KE 27.2. VILLE LEINOSEN ISKELMÄLEVYKERHOArthouse Cafe Kehräsaari

torstai 28.2.


to 28.2.19:00 J. Karjalainen – Sä kuljetat muaPakkahuone
to 28.2.20:00 Sorsaklubi: RedramaTampere-talo
To 28.2.21:00 Paappas Group Paapan Kapakka
TO 28.2.22:30 Luminous Mind Jack The Rooster

perjantai 1.3.


pe 1.3.18:30 Mars vs. Venus -stand up -parisuhdekomediaTTT-Klubi
Pe 1.3. 20:00 YonaKlubi Tampere
Pe 1.3. 22:00 LEHTOJÄRVI HIRVENPÄÄ (levynjulkaisukeikka) + Autiomaa Telakka
pe 1.3.22:00 Pauli Hanhiniemen Retkue, LohkareYo-talo
PE 1.3.23:00 SKANKBEAT, MIKÄ-MIKÄDoris
Pe 1.3.00:00 Laura VoutilainenIlona
PE 1.3.SPEEDALLOVERMYLEATHERJACKET: Juhani Saksikäsi, Likane Leppäne Vastavirta-klubi

lauantai 2.3.


la 2.3.19:00 Luolamies [stand up -teatteria]TTT-Klubi
la 2.3.20:00 Yö akustisemmin – Hyvän yön laulujaYo-talo
la 2.3.20:00 Tomi Nordlund & Syvä Joki Huurupiilo
0
La 2.3. 21:00 21:00 Sini YaseminKlubi Tampere
LA 2.3. 22:00 LEVYTTÄMÖ: DJ HUUNOUS Bar K
0
La 2.3. 22-03 Soul Power DJ:t Kallio ja Okapi Telakka
La 2.3.23:00 The Twenty BucksBar Lato
La 2.3.00:00 GringoIlona
LA 2.3.SPEEDALLOVERMYLEATHERJACKET: Heikki Hautala ja Hyvät Veljet, Sulkava, Fat Jesus Trio Vastavirta-klubi

sunnuntai 3.3.


su 3.3.16:00 Pate Mustajärvi – Teatterin kummitus -kiertueTampereen Komediateatteri
su 3.3.18:00 Jukka Eskola Soul TrioTampere-talo
su 3.3.19:00 Stand up -treeniklubi Arthouse Cafessa: Antti Syrjä & kumppanitArthouse Cafe Kehräsaari
su 3.3.20:00 Sorsaklubi: GZATampere-talo
Su 3.3. Alestorm (SCO), Skálmöld (ISL)Klubi Tampere


TÄLLÄ VIIKOLLA ENSI VIIKOLLA TULEVAT