KEIKAT TAMPERE ENSI VIIKOLLA

KEIKAT TULOSSA

banneri-dabbal

banneri-ihku-baari-tampere

banneri-ttt-klubi2016

tiistai 28.1.


TI 28.1. 13:00 Päivähypyt: FocusKlubi / Tullikamari Tampere
ti 28.1.19:00 Naiset. Klassista: Fanni Palmanto ja Ilona KoskimäkiKulttuuritalo Laikku
ti 28.1.19:30 Jazz Club Kivi: Mikko Pettinen Why Not -levyjulkaisukiertueellaKulttuuriravintola Kivi

keskiviikko 29.1.


ke 29.1.19:00 Jaimie Branch 'Fly or Die' (US)G Livelab Tampere
ke 29.1.19:00 Delin Gumbo Club: Roamin’ Street BandDeli 1909
ke 29.1.19:00 – 21:00 Vihtorin Live-Klubi: Tuija Rantalainen ja Heikki SaloVihtorin veranta
ke 29.1.20:00 Mielen taikaa! –mentalismishow: Jenni SofiaKulttuuriravintola Kivi

torstai 30.1.


TO 30.1.19:30 Torstai Live: Awake Again, Event Relentless, Beyond Awareness Jack The Rooster
to 30.1.21:00 money&gravy, rastasvastavirta-klubi
to 30.1.19:00 Nicole Willis & Banda PalomitaG Livelab Tampere
to 30.1.20:00 ComedyO'Connell's: YesFinland Improv NightO'Connell's Irish Bar
to 30.1.20:00 Mielen taikaa! –mentalismishow: Jenni SofiaKulttuuriravintola Kivi

perjantai 31.1.


pe 31.1.17:00 – 21:00 Pianomusiikkia AstorissaRavintola Astor
pe 31.1.19:00 Jussi & JussiTeatteri Telakka
pe 31.1.19:00 Stand up – Läpimurtokiertue: Ursula Herlin, Lasse Oikarinen, Ray Zambino ja Eero CorsoTTT-Klubi
pe 31.1.19:30 Pete Poskiparta – Mentalisti 3.0Tampereen Komediateatteri
pe 31.1.21:00 Jarkko Martikainen: Ystävien taloissaG Livelab Tampere
pe 31.1.21:00 Maagisen musiikin iltaArthouse Cafe Kehräsaari
pe 31.1.23:00 Dj PetermaynIhku Night Club
pe 31.1.22:00 satellite kids (01.00), potkut (00.00), self-made rockers (23.00), vagabond hearts (22.00)vastavirta-klubi
PE 31.1.21:00 Gneissi, LuontokerhoVastavirta-klubi
PE 31.1.20:00 Rooster Live! The Scum Orchestra, The Shrieks, Glasswipe, 1 Jack The Rooster
pe 31.1. 19:00 Terveet Kädet, Ohjus, Harhat, Yhteenotto, dj WillyKlubi / Tullikamari Tampere
PE 31.1. 23:30 Klubin Perjantai: DJ WillyKlubi / Tullikamari Tampere
pe 31.1. 22:00 Suoralinja & IsoveliPub Armo
PE 31.1. 23:45 Kim Wirzenius & Sanette SevonRuby & Fellas
pe 31.1.21:00 Big Up! Reggae Friday w/ Selector SkrufaceGastropub Soho
pe 31.1.22:30 Silta DuoPaja Bar
pe 31.1.00:00 Jimmy Cola feat SaniIlona

HELMIKUU 2020

lauantai 1.2.


la 1.2.22:30 Silta DuoPaja Bar
la 1.2.21:00 Juggling Jugulars Dj´s Möly Styrene & Dj PQ LiarGastropub Soho
la 1.2.20:00 Minä & Nieminen Huurupiilo
la 1.2. 23:00 50's Rock'n'Roll Show: Rockin' StringsBar Lato
LA 1.2. 23:45 Capri AcousticRuby & Fellas
LA 1.2. 14:00 Open Club Day 2020: kiertokävely KlubillaKlubi / Tullikamari Tampere
LA 1.2. 23:00 HTDJ!Klubi / Tullikamari Tampere
la 1.2.00:00 Jimmy Cola feat PetraIlona
la 1.2. 22:00 Neva Pub Kujakolli
LA 1.2.21:00 Risto, Liila Jokelin, Reetta ja Lyli ShowVastavirta-klubi
LA 1.2.20:00 Overdose Support, Snuff Rider, Toxic BoyzVastavirta-klubi
la 1.2.17:00 – 21:00 Pianomusiikkia AstorissaRavintola Astor
la 1.2.19:00 Luolamies [stand up -teatteria]TTT-Klubi
la 1.2.19:00 Vasara ja NaulojaYo-talo
la 1.2.22:00 Martti Servo & NapanderTTT-Klubi
la 1.2.23:00 Dj PetermaynIhku Night Club
la 1.2.23:00 PintandwefallTelakka

sunnuntai 2.2.


su 2.2.17:00 Jussi & JussiTeatteri Telakka
SU 2.2.20:00 Hot Heros, Grateful Däd, Babes in the AbyssVastavirta-klubi
su 2.2. 22:00 Jamit Pub Kujakolli


TÄLLÄ VIIKOLLA ENSI VIIKOLLA TULEVAT