KEIKAT TAMPERE

KEIKAT TULOSSA | KOHOKOHDAT

banneri-dabbal

banneri-ihku-baari-tampere

banneri-ttt-klubi2016

perjantai 19.7.


lauantai 20.7.


sunnuntai 21.7.


HEINÄKUU 2019

pe 19.7. 19:00 Tammerfest 2019: VIIKATE ELÄKELÄISET KALEVAUVA.FIKlubi Tampere
PE 19.7.21:00 Sonjat, ViivatVastavirta-klubi
pe 19.7.19:00 Tammerfest goes stand up: Mikko Vaismaa , Arimo Mustonen, Jussi SimolaYo-talo
pe 19.7.19:45 Tammerfest 2019: Viikate, kalevauva.fi, eläkeläiset, toivo susi Pakkahuone
pe 19.7.21:00 Ihkun EtkobingoIhku Night Club
pe 19.7.21:00 Tammer Tömisee Metal Fest: Ember Falls, Palehørse, DiefallYo-talo
pe 19.7.21:00 House Classics: Dj JoseNo5 Gastropub Soho
pe 19.7.21:00 Pamela & Jam Company Paapan Kapakka
pe 19.7.22:00 Ahva & 9TuumanNaulaPäässäPub Armo
pe 19.7.22:00 Silvennoinen, Försti, Hela & Band Mustalahden Satama
pe 19.7. 22:00 vulture club Bar K
0
pe 19.7.22:00 Manowar Tribute by Kill by Cover Amadeus Music & Bar
PE 19.7.22:00 Full of Hell (USA), Radien, Death Toll 80k & Fuck-ushimaVastavirta-klubi
pe 19.7.22:30 Livemusaa Pajassa: Leeni MäkiläPaja Bar
pe 19.7.23:00 Jänkhältä Stadiin kiertue: DJ Aleksanteri K & DJ TynskyIhku Night Club
PE 19.7.23:45 The Ruby BrothersRuby & Fellas
pe 19.7.00:00 Tammerfest viralliset jatkot: Joku Paikallinen Bändi + Vince ja NooraIlona
pe 19.7.00:00 KLUBIN PERJANTAI: DJ Lars BögelPakkahuone
PE 19.7.00:30 Alcoholica plays Metallica Jack The Rooster
la 20.7.16:00 – 19:00 Sointu-kesäsävel: Dj Juissi Trattorian terassillaTrattoria Tammerin puisto
la 20.7.19:00 Music & Dinner Risteily: Pajazzolla Duom/s Silver Sky
la 20.7. 19:00 Tammerfest 2019: BEAST IN BLACK S-TOOL BLIND CHANNEL BARBE-Q-BARBIESKlubi Tampere
la 20.7.19:00 Tammerfest goes stand up: Tomi Haustola, Helena Pöllänen, Arimo MustonenYo-talo
la 20.7.20:00 Tammerfest 2019: BEAST IN BLACK, BLIND CHANNEL, S-TOOL, BARBE-Q-BARBIES Pakkahuone
la 20.7.21:00 Wiley Cousins & the Band Paapan Kapakka
la 20.7.21:00 Drum & Bass Inspectorz: Incritics Balttikoira, Vice & Andy Gastropub Soho
la 20.7.21:00 Disco MagiaArthouse Cafe Kehräsaari
la 20.7.21:30 Alwari Tuohitorvi Mustalahden Satama
la 20.7.22:00 Purple Rising plays Deep Purple & Rainbow Amadeus Music & Bar
LA 20.7.22:00 War Saws Plays Joy Division (swe), Soul Gutter, Rukous, Monolict, NiputusVastavirta-klubi
la 20.7.22:00 Leimarit by SetaYo-talo
la 20.7. 22:00 levyttämö: dj vadevör Bar K
0
la 20.7.22:30 Livemusaa Pajassa: Leeni MäkiläPaja Bar
la 20.7.23:00 Jänkhältä Stadiin kiertue: DJ Aleksanteri K & DJ TynskyIhku Night Club
LA 20.7.23:45 The Ruby BrothersRuby & Fellas
la 20.7.00:00 Tammerfest viralliset jatkot: Joku Paikallinen Bändi + Pihlaja AcousticIlona
LA 20.7.00:30 Queen Tribute by Live Killers Jack The Rooster
la 20.7.00:00 KLUBIN lauantai: DJ SamiPakkahuone
SU 21.7.00:00 Summer Jam -open stage Jack The Rooster


MA TI KE TO PE LA SU TÄLLÄ VIIKOLLA ENSI VIIKOLLA TULEVAT

Missasitko keikan? Tilaa Tampereen keikat kerran kuukaudessa sähköpostiisi

* indicates required